Preskočiť na obsah

Súťaž v strašení sa vymkne spod kontroly v horore ‚Scare Me‘

Bu!

Sleduj nás!

Súťaživosť medzi umelcami je bežná záležitosť a je nepochybne viditeľnejšia u spisovateľov hororového žánru. Predsa len je schopnosť vyvolať väčší pocit strachu u čitateľa akýmsi odznakom hrdosti.

Preto keď sa v zasnežených horách Catskills stretnú spisovatelia Fred a Fanny, začne to trošku vrieť. Hlavne zo strany Freda. On si prišiel na chatu odpočinúť a načerpať inšpiráciu pre jeho najnovší príbeh o odplate… vlkolakov. Fanny, celým menom Fanny Addie, je autorkou bestselleru Venus. Dosiahla niečo, po čom Fred celý život túži.

Fred je sebavedomý a možno aj závidí úspech Fanny, no ak je o niečom presvedčený, tak o tom, že je lepší v tvorbe príbehov. Keď v ich oboch chatách vypadne elektrina, naskytne sa ideálna príležitosť na drobnú zábavu – súťaž v rozprávaní strašidelných príbehov. Fred a Fanny musia jeden druhého čo najviac vystrašiť.

Hororovú komédiu Scare Me napísal a zrežíroval Josh Ruben. Zahrali si v nej Aya Cash, Josh Ruben, Chris Redd a Rebecca Drysdale.

Film mal pozitívne ohlasy na tohtoročnom festivale Sundance. Odkúpila ho streamovacia služba Shudder, ktorá ho do ponuky zaradí 1. októbra.

Trailer:

Záber z filmu:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *