V dedine miznú ľudia. Taliansky horor ‚Caleb‘ vás pozýva na „krvavú“ hostinu

V malej dedine sa varí krv.

Čo stojí za tajomstvom dediny Timere?

V januári sme písali ho horore Caleb, novom projekte Roberta D’Antonu a produkčnej spoločnosti L/D Production Company, od ktorých sme tu pred takmer dvoma rokmi mali fantasy horor The Last Heroes: Gli Ultimi Eroi. V dobe, keď sme priniesli správu o Caleb, nebol ešte ani len známy dátum vydania v kinách. Ním sa nakoniec ukázal byť august tohto roku v Taliansku. Pre tých, ktorí v Taliansku nežijú, prichádza dobra správa. Caleb sa dostal aj na VOD, Blu-ray a DVD exkluzívne na Amazon Prime už dnes.

Dej filmu Caleb je o Rebecce, ktorej mladšia sestra novinárka pracujúca na bizarných prípadoch nezvestných osôb sa za rovnakých zvláštnych okolností vytratí z povrchu zemského. Jej vlastná snaha o nájdenie svojej sestry ju zavedie do drobnej dediny Timere. Tam nájde kostolníka a spisovateľa, ktorý ju upozorní na to, že máloktorý návštevník z dediny aj odíde. Za to môže niesť zodpovednosť charizmatický Caleb, ktorý za svojim šarmom schováva staroveké zlo.

Caleb zrežíroval Roberto D’Antona. So scenárom mu pomohla Annamaria Lorusso. Vo filme si zahrali Annamaria Lorusso, Roberto D’Antona, Alex D’Antona, Susanna Tregnaghi, Nicole Blatto, Natalia Moro, Francesco Emulo, Erica Verzotti.

Horor Caleb je z produkcie L/D Production Company a vyšiel dnes 1. decembra 2020 digitálne, na DVD a na Blu-ray cez Amazon Prime.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *