Preskočiť na obsah

Morbídne bizarný horor Bloody Ballet dostal trailer

Fantasma v novom predstavení.

Hneď na tretí deň našej existencie (02.11.2016) sme napísali článok o pripravovanom horore a pocte giallo s názvom Fantasma. Tento film od Bretta Mullena však dozrieval viac než dva roky a medzičasom zmenil oficiálny názov. Teraz Bloody Ballet sa cez High Octane Pictures dostane na VOD 13.11.2018 a neskôr 04.12.2018 aj na DVD.

Názov je síce razantnejšie špecifický a s menším nádychom fantázie, no nový trailer (stále prezentujúci pôvodný názov) je dôkazom toho, že tvorcom predstavivosť rozhodne nechýbala. Nielenže je vizuálne šialené hororový a morbídny, no skutočne z neho cítiť vôňu gialla a L. Fulciho.

Bloody Ballet je o nádejnej baleríne Adriane, ktorej sa podarilo získať hlavnú úlohu v nadchádzajúcom predstavení klasiky Luskáčik. Balet je však veľmi náročný priemysel a i keď sa baleríny medzi sebou vehementne podporujú, potkýnanie nôh a ohováračky tu existujú asi ako všade, kde je hnacou silou konkurencia a státie na vrchole kariéry.

Falošou sa ale tento príbeh nekončí. Stres, napätie a závisť otvoria bránu fantazmagórii a supernaturálnemu hororu. Adriana bude musieť čeliť svojim démonom, nájsť cestu do vlastnej reality a spamätať sa z morbídnej vražednosti, ktorou nasiakli drevené dosky divadla.

Bloody Ballet zrežíroval a napísal Brett Mullen. So scenárom mu pomohol Matt Cloude. Vo filme si zahrali Kendra Carelli, Caroline Williams, Katie Carpenter, Rob Springer, Jae Hitch, Brett Wagner, Susanne Marie Danger a ďalší.

Bloody Ballet je z produkcie Red Nebula, Rough Cut Films a vyjde 13.11.2018 na VOD a 04.12.2018 na DVD cez High Octane Pictures.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát:

Značky: