Film „Parohy“ od hororových majstrov dostal oficiálny trailer

Príbeh záhad ožíva.

V auguste sme písali o viac než zaujímavo vyzerajúcom horore Antlers. Prvotný teaser trailer pôsobil sviežo a temne, no zároveň načrtol legendárny potenciál. Pre jeho vznik totiž spojili sily žánrové esá. Na režisérskej stoličke si posedel Scott Cooper (Black Mass, Hostiles), o produkciu sa postaral ikonický Guillermo del Toro (Pan’s Labyrinth, Crimson Peak, The Shape of Water) a scenár dal dokopy Nick Antosca (Channel Zero, Hannibal, The Forest, The Act) za asistencie C. Henryho Chaissona.

Aby toho nebolo málo, film je adaptáciou poviedky The Quiet Boy od nikoho iného než spomenutého Nicka Antoscu. Ak by ste sa chceli pred vydaním filmu ponoriť do sveta slov, môžete si prečítať krátky príbeh The Quiet Boy zdarma a legálne napríklad aj na tomto webe : The Quiet Boy by Nick Antosca (ENG).

Samotný film je o drobnom mestečku v štáte Oregon, kde učiteľka Julia Meadows a jej brat Paul, miestny šerif, prídu na to, že jeden zo žiakov skrýva desivé tajomstvo. Tajomstvo tak hrôzostrašné, že môže byť samotným kľúčom k vysvetleniu viacerých brutálnych záhad.

V prvom teaser traileri ste mohli počuť tajomný príbeh vyrozprávaný samotným žiakom Lucasom Weaverom. Ten sa učiteľke zveril s tým, že jeho starší brat ochorel, nahneval sa a hlavne vyhladol.

Oficiálny trailer však obsahuje len jedno jediné slovo a spolieha sa na to, že zaujme svojou temnou atmosférou.

Vo filme Antlers si zahrali Jeremy T. Thomas, Keri Russell, Jesse Plemons, Scott Haze, Sawyer Jones, Cody Davis, Rory Cochrane, Graham Greene a ďalší.

Film je z produkcie Fox Searchlight Pictures v spolupráci s Guillermo del Toro p.g.a. a vyjde 17.04. 2020 v USA. O slovenskej a českej distribúcii zatiaľ nie sú dostupné žiadne informácie.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát: