Zombieland: Double Tap dostal oficiálny trailer

Krajina zombíkov po 10 rokoch.

Po niekoľkých dňoch odmlky sme konečne tu. Po dlhších technických problémoch a finálnom presune na nový server sa môžeme znova a opäť venovať hororu. Síce o 40+ hodín neskôr, no predsa len ešte stíhame ako-takú čerstvosť noviniek ohľadom sequelu Zombieland: Double Tap.

Zombieland, kultová žánrová ikona z roku 2009, sa vracia s vysnívaným pokračovaním. Starý gang s Woody Harrelsonom a Emmou Stone na čele sa dal dohromady s pôvodnými scenáristami a originálnym režisérom. Režisér Robert Fleischer si od vydania „jednotky“ stihol zrežírovať komiksového Venoma a scenáristi Rhett Reese & Paul Wernick si pre zmenu zdvojnásobili kredit Deadpoolom. K pokračovaniu sa navyše pridal scenárista Dave Callaham, ktorého môžete poznať vďaka Godzille z roku 2014.

Ak ste si mysleli, že nájdením posvätnej Twinkie sa príbeh v Zombielande skončil, mýlili ste sa. Tallahassee si aj po 10 rokoch stále užíva život slobody a spoločnosť v podobe Columbusa, Wichity a Little Rock s prehľadom toleruje. Zem sa naozaj točiť neprestala. Tak ako oni starli, zombíci mutovali a do života sa im priplietli ďalší preživší. A za spomenutie stojí aj fakt, že domovom hrdinskej skupiny sa stal Biely dom.

Apokalypsa je v plnom prúde a okrem hordy zombíkov čaká všetkých preživších aj jazda nemŕtvou zábavou.

Vo filme si zahrali Woody Harrelson, Jesse Eisenberg and Emma Stone, Abigail Breslin, Rosario Dawson, Zoey Deutch, Luke Wilson a ďalší.

Zombieland: Double Tap je z produkcie A Pariah Production a v slovenských a českých kinách vyjde 24.10.2019 vďaka Itafilm a Falconn.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát: