Zombieho „Trojica z pekla“ dostala trailer

Peklo na Zemi.

Ešte v októbri roku 2017 sme písali o tom, že filmár a hudobník Rob Zombie sa mieni vrátiť do svojho hororového sveta Vyvrheľov z pekla. O niekoľko mesiacov neskôr v máji 2018 sa na IG Roba Zombieho objavili prvé zábery z natáčania, z ktorých bolo zrejmé, že trojica Otis, Baby a Kapitán Spaulding sa skutočne vráti v pokračovaní s názvom 3 From Hell. Jeho predchádzajúce filmy Dom tisícich mŕtvol (House of 1000 Corpses, 2003) a Vyvrheli pekla (The Devil’s Rejects) patria u fanúšikov medzi tie najobľúbenejšie. Jeho ostatné projekty The Lords of Salem (2012), 31 (2016) a Halloween (2007, 2009) žánrových fanúšikov pre zmenu rozdeľujú dodnes.

Už vtedy sme však špekulovali o čom tak tretia časť môže byť. Dúfali sme v prebádanie postavy Dr. Satana, šialeného vraha a bývalého doktora, ktorý sa v prvom sequele neobjavil. Nie preto, že by slávna trojica nemala čo ponúknuť, no postavy Otisa (Bill Moseley), Baby (Sheri Moon Zombie) a Kapitána Spauldinga (Sid Haig) na konci The Devil’s Rejects zahynuli pri policajnej prestrelke.

Prvý oficiálny trailer potvrdzuje skutočnosť, že Vyvrheli z pekla smrteľnú prestrelku naozaj prežili. Reportér televíznych novín dokonca spomenul, že šanca na ich prežitie bola takmer 1: 1000000. Ako sa im však zázrakom podarilo vyhnúť návšteve pekla nie je jasné. My v Horormagórii stále dúfame v prepojenie na Dr. Satana.

Okrem toho sa však o príbehu 3 From Hell veľa nevie. Rob Zombie mlčí, oficiálne zdroje sú prázdne a trailer je chaotickým editom násilia a krvi.

3 From Hell je z produkcie Saban Films a bude sa premietať počas troch nocí od 16. do 18. septembra v USA. Prvá noc bude video-úvodom samotného Roba Zombieho, druhá noc bude venovaná záberom zo zákulisia a posledná noc bude obsahovať premietanie filmov The Devil’s Rejects a konečne 3 From Hell.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát: