Zombieho Pekelná trojica vstala z mŕtvych

Pekelná trojica sa vracia.

Už v októbri minulého roku sme vás informovali o tom, že režisér, scenárista a hudobník Rob Zombie sa vracia do svojho starého hororového sveta vyvrheľov pekla. Jeho filmy Dom tisícich mŕtvol (House of 1000 Corpses, 2003) a Vyvrheli pekla (The Devil’s Rejects) patria u fanúšikov medzi tie najobľúbenejšie. Jeho ostatné projekty The Lords of Salem (2012), 31 (2016) a Halloween (2007, 2009) žánrových fanúšikov pre zmenu rozdeľujú dodnes.

Keď však v októbri minulého roku Rob Zombie oznámil ďalšie pokračovanie k filmom Dom tisícich mŕtvol (House of 1000 Corpses, 2003) a Vyvrheli pekla (The Devil’s Rejects, 2005), v našom článku sme špekulovali o čom tak môže byť. Dúfali sme v prebádanie postavy Dr. Satana, šialeného vraha a bývalého doktora, ktorý sa v prvom sequele neobjavil. Nie preto, že by slávna trojica nemala čo ponúknuť, no postavy Otisa (Bill Moseley), Baby (Sheri Moon Zombie) a Kapitána Spauldinga (Sid Haig) na konci The Devil’s Rejects zahynuli pri policajnej prestrelke.

Tretia časť nesie názov 3 From Hell a podľa najnovších príspevkov na Instagrame Roba Zombieho je zrejmé, že Otis, Baby a Kapitán Spaulding vstali z mŕtvych. Nie je jasné ako. Možno bola celá prestrelka len obyčajný sen. Možno sú pekelníci nesmrteľní a je tu šanca, že ich poskladal sám Dr. Satan.

Nech už túto záhadu vyrieši Rob Zombie akokoľvek, na fotografiách je vidieť, že sa legendárna trojka nachádza vo väzení. Okrem nich však diváci pravdepodobne spoznajú nového klauna. Jeho meno je Mr. Baggy Britches.

Film 3 From Hell je už natočený, no Zombie sa chystá na turné s Marilyn Mansonom a z toho dôvodu vyjde pravdepodobne na začiatku budúceho roka.

V 3 From Hell si zahrali Sid Haig, Bill Moseley, Sheri Moon Zombie, Danny Trejo, Daniel Roebuck, Richard Brake, Austin Stoker, Dee Wallace, Emilio Rivera, Jeff Daniel Phillips, David Ury, Tom Papa, Dot-Marie Jones, Pancho Moler, Richard Edson, Richard Riehle, Kevin Jackson, Billy Blair, Steven Michael Quezada, Bill Oberst Jr., Sylvia Jefferies, Sean Whalen a Clint Howard.

Zábery z Instagramu: