Zombie vojak a cesta za odplatou v horore Sniper Corpse

Pew, pew, pew pew.

Pozrite, pokojne by sme vám mohli priniesť správu o tom, že pokračovanie hororu The Gallows s podtitulom Act II bolo oficiálne potvrdené a od MPAA dostalo hodnotenie R pre šokujúci obsah. Taktiež by sme vám mohli priniesť prvý obrázok z natáčania IT: Chapter II. Alebo čo tak fakt, že Nightbreed od Clivea Barkera (Hellriser) vyjde ako seriál? A navyše, Kingova Podpaľačka našla svojho režiséra! Áno, všetky tieto informácie by si zaslúžili vlastné články, no vedeli ste, že film o zombie vojakovi dostal nedávno svoj trailer a volá sa Sniper Corpse? Áno, Sniper Corpse je našou prioritou.

Sniper Corpse má byť horor plný praktických efektov vypožičaných z 80. rokov a má sa zaoberať otázkami smrti, života a pravdepodobne aj vojny samotnej. I keď by mal Sniper Corpse obsahovať hlbšiu myšlienku, stále sa volá Sniper Corpse a hlavná postava je zombie vojak. Zombie snajper. Nie je to úžasné? Pew pew, pew!

Samotný dej sleduje príbeh o boji padlého vojaka Michaela Reeca, ktorý sa stal nedobrovoľnou súčasťou tajného experimentu armádnej organizácie. Cieľom dlhotrvajúceho experimentu bolo oživiť padlých vojakov a pretransformovať ich na nesmrteľné vraždiace mašiny.

Michael Reece však v sebe našiel stratenú ľudskosť a vzoprel sa svojim šialeným nadriadeným. V boji za zničenie chorého experimentu mu pomôže manželka ďalšieho padlého vojaka. Diane Keeley chce nájsť svojho manžela, adekvátne sa s ním rozlúčiť a zničiť mašinériu, ktorá narába so životmi vojakov ako s haraburdami zo stratov a nálezov.

Režisérom a scenáristom tejto snímky je Keith R. Robinson (Silverhide). Vo filme si zahrali Howy Bratherton, Tony Eccles, Eleri Jones, Kit Smith, Jordan Murphy a Max Staines.

Sniper Corpse je z produkcie Other Dimension Films a tento rok absolvuje svoje festivalové turné.

Trailer:

Zábery z filmu:

 

Plagát: