Preskočiť na obsah

Zombie manželka sa vracia v novom traileri na seriál Santa Clarita Diet

Zombie manželka je späť.

Minulý rok v januári sme vám priniesli oficiálny trailer k Netflix seriálu Santa Clarita Diet, ktorý vyšiel so všetkými dostupnými epizódami prvej série hneď vo februári. Po viac než roku čakania na nové časti však konečne prichádza druhá séria a jej príchod slávnostne sprevádza trailer s pre seriál charakteristickými elementami; litre krvi a humor.

Santa Clarita Diet pracuje s celkom štandardnou kalifornskou rodinou, ktorá si spoločne nažíva v meste Santa Clarita. Jedinou abnormálnou výchylkou z normálnosti je fakt, že milujúca matka a manželka Sheila začala mať chuť na ľudské mäso. Keďže manžel Joel jej sľúbil lásku v dobrom i v zlom, nezostávalo mu nič iné, než sa adaptovať k situácii a robiť všetko pre to, aby Sheila mala svoje potreby a túžby naplnené s čo najmenším zásahom do rodinného poriadku. Predsa len, stále majú na starosti dcéru Abby.

Druhá séria plynule pokračuje v načatom tempe. Zombie vírus silnie a fyzický stav Sheily sa čoraz viac podobá klasickým zombíkom v hororových filmoch. Problémom je aj to, že Sheila je hladná ako … zombie, stráca nad sebou kontrolu a nahromadené obete potravinového priemyslu vytvárajú rozširujúcu sa čiernu dieru v komunite. Niekto si miznúcich ľudí musí všimnúť. Pravda, zrejme nikto nebude upodozrievať veselú rodinu Hammondovcov, no Sheila si bude musieť dávať extrémne veľký pozor na svoj apetít.

Okrem hľadania obetí, zamilovaný manželský pár trávi čas pátraním po pôvode záhadného vírusu. Musia sa pokúsiť zachrániť ľudstvo, nič sebecké v tom nie je.

Za seriálom stojí režisér Victor Fresco a v druhej sérii sa objavia herci a herečky Drew Barrymore, Timothy Olyphant, Liv Hewson, Joel McHale, Maggie Lawson, Gerald McRaney a Zachary Knighton.

Druhá séria sa objaví na Netflixe už 23. marca.

Trailer:

https://www.youtube.com/watch?v=J4zP2I0PkUE

Zábery zo seriálu: