Preskočiť na obsah

Zombie epidémia na detskom výlete vo filme Little Monsters

Nebezpečný detský vírus.

Čaká nás zombie jeseň. Zatiaľčo v októbri prichádza očakávané pokračovanie ikonickej značky Zombieland, hneď o pár týždňov neskôr príde zombie komédia Little Monsters, v ktorej si jednú z hlavných úloh zahrala Lupita Nyong’o. Tú fanúšikovia hororu môžu poznať z nedávneho hitu Us (My).

Príbeh Little Monsters sa odohráva na škôlkárskom triednom výlete na nádhernej farme s príznačným menom Pleasant Valley. Deti sa mohli tešiť na hodiny plné zábavy, poznávania a hudby. Nielenže im dozor robí Dave, neúspešný hudobník a ujo jedného z detí, no najväčšou atrakciou je práve Teddy McGiggle, hviezda detských televíznych show.

Dave sa neprihlásil ako dozor zo svojej lásky k synovcovi. Hlavnou motiváciou bola učiteľka Miss Caroline, ktorá je všetkým tým, čím on nie je. Dave však bude mať skvelú príležitosť zaujať Miss Caroline a vyhrať nad pochopiteľnou konkurenciou lámača ženských sŕdc Teddyho McGiggle-a.

Deti totiž okrem prehliadky farmy čaká dobrodružstvo v podobe prichádzajúcej zombie apokalypsy. Presne tak, blízko farmy vypukla epidémia meniaca ľudí na krvilačné monštrá. Keďže by bola škoda vrátiť strachujúcim sa rodičom malých zombie harantov, Miss Caroline, Dave a Teddy McGiggle musia urobiť všetko pre ochranu škôlkárov.

Little Monsters svojim spracovaním pripomína zombie horor Cooties z roku 2014. Aj v tomto prípade spojenie krvi, odtrhnutých kúskov mäsa a veselých detí pôsobí zábavne.

Film zrežíroval a napísal Abe Forsythe. Zahrali si v ňom Alexander England, Lupita Nyong’o, Josh Gad a Diesel La Torraca.

Little Monsters je z produkcie Snoot Films, Made Up Stories a Protagonist Pictures. Do kín v UK sa dostane 15.11.2019. Informácie o slovenskej a českej distribúcii zatiaľ nie sú známe.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát: