Zmrzlinára s vražednou prísadou na sladké kopčeky nájdete v horore The Ice Cream Truck

Tak dobrú zmrzlinu už nikdy neochutnáte.

Ak ste s nami minimálne od januára tohto roku, tak viete, že sme jeden článok o horore The Ice Cream Truck už písali. Vtedy sa film nachádzal v štádiu postprodukcie a teraz už poznáme dátum vydania. Pred odhalením dátumu, v ktorý si dáte tú najlepšiu zmrzlinu, si film najprv predstavme.

Manžel Mary sa musí kvôli práci presťahovať, čo vyústi do veľkého návratu Mary do svojho rodného mestečka. Po emotívnom zvítaní sa s rodinou sa Mary presťahuje do vlastného domu. Plná nostalgie a spomienok na jej nádherné detstvo sa nevie upokojiť pre fakt, že ju osud zavial na miesto, kde strávila jedny z najkrajších chvíľ jej života.

Stále v opojení šťastia si privonia k osviežujúcim spomienkam na jej život, a to vďaka zmrzlinárovi, ktorý sa vozí ulicami v staršie vyzerajúcom aute s tradične veselou hudbou padajúcou za zadok sladkého tátoša.

Zmrzlinár síce robí tú najlepšiu zmrzlinu v okolí, no Mary na ňom niečo nesedí. Pôsobí podozrivo a párkrát ho videla brázdiť ulice aj v neskorých nočných hodinách. Navyše, jej susedia začnú nečakane miznúť a pocit bezpečia sa začne rapídne zužovať. Hrá sa s Mary jej vlastná fantázia alebo má na pohľad milý zmrzlinár na pláne aj niečo iné, ako naberať tie najväčšie kopčeky?

Za filmom The Ice Cream Truck stojí Megan Freels Johnston so scenáristickými a režisérskymi skúsenosťami z hororu Rebound (2014).

V zmrzlinárskom filme si zahrali Deanna Russo, Emil Johnsen, John Redlinger, Sam Schweikert, Hilary Barraford, Bailey Anne Borders, Jeff Daniel Phillips, Dan Sutter, Dana Gaier, Lisa Ann Walter, Declan Michael Laird a LaTeace Towns-Cuellar.

The Ice Cream Truck vyjde 18. augusta tohto roku a to v kinách a na VOD.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát: