Zmrzlinár a jeho dobrota s príchuťou krvi

Rok po oznámení zmrzlinového projektu s krvnou zrazeninou na vrchu sme sa dočkali prvého traileru na film The Ice Cream Truck.

Zmrzlinárske autá hrajúce chytľavé tóny na ktoré sa ako muchy nalepia hlavne deti túžiace po chladivom uhasení chúťok u nás možno nie sú tak rozšírené, ale koncept je nám všetkým známy minimálne z televíznej kultúry.

Film The Ice Cream Truck vás presvedčí o tom, že i veselé tóny môžu prebrať úlohu umieračika.

Manžel Mary sa musel kvôli práci presťahovať, čo Mary umožní návrat do jej rodného mesta a zároveň do ich spoločného nového domu. Dôverné a známe prostredie plné spomienok na detstvo a dospievanie jej robí príjemnú spoločnosť, ktorá ju napĺňa nostalgiou.

Po istej dobe si však začne všímať zvláštnosti obklopujúce miestneho zmrzlinára, ktorý brázdi ulicami jej detstva. Podozrenie začne narastať po úmrtiach jej susedov. Nechá sa Mary opantať spomienkami a nostalgiou, alebo dá na svoj inštinkt?

The Ice Cream Truck vyniká svojim retro spracovaním, humorom a surovosťou sa približuje hororovej komédii Ice Cream Man (1995).

Za filmom The Ice Cream Truck stojí Megan Freels Johnston so scenáristickými a režisérskymi skúsenosťami z hororu Rebound (2014).

V zmrzlinárskom filme si zahrali Deanna Russo, Emil Johnsen, John Redlinger, Sam Schweikert, Hilary Barraford, Bailey Anne Borders, Jeff Daniel Phillips, Dan Sutter, Dana Gaier, Lisa Ann Walter, Declan Michael Laird a LaTeace Towns-Cuellar.

Film sa momentálne nachádza v štádiu postprodukcie.

Nový trailer:

One comment

Comments are closed.