Zmluva s démonom nie je nikdy dobrý nápad

Keď cena úspechu preváži cenu života.

Človek prirodzene túži po úspechu, nech už je v jeho ponímaní čímkoľvek. Čím menší cieľ, tým je ľahšie dosiahnuť vytúžený pocit satisfakcie. No filmový priemysel je veľmi súťaživé odvetvie, v ktorom často hrajú hlavné úlohy šťastie a známosti. Platí to hlavne v Hollywoode, nie nadarmo sa posmešne hovorí, že v LA je každý druhý herec/herečka. Dosiahnuť aspoň náznak úspechu v tejto brandži je mimoriadne náročné.

No jedna skupina filmárov ide za svojim snom. Chcú natočiť hororový film, ktorý zmení tvár celého žánru. Podarilo sa im získať hotel, v ktorom povestne straší a navyše sa im podarilo uchmatnúť skutočnú hviezdu. Áno, na film sa dal nahovoriť sám Casper Van Dien, ktorý sa ocitol vo viac než v stovke filmov a seriálov. Poznať ho môžete zo Starship Troopers (1997) alebo zo Sleepy Hollow (1999).

Natáčanie pokračuje skvele, prostredie hotelu je desivé bez potreby špeciálnych efektov a Casper je ako ryba vo vode. Každá produkcia si však vždy prejde vlastnými problémami. V tomto prípade sa natáčanie v údajne duchmi posadnutom hoteli naozaj nikomu nevyplatí. Budova sa premení na peklo plné démonických entít, ktoré si ako bábky pod svoju kontrolu prevezmú crew a hercov. Dôvod je jednoduchý. Niekto z prítomných totižto v minulosti „podpísal“ dohodu s démonom. Ten nepoznaný „niekto“ túžil po sláve a šťastí. Teraz prišiel čas na to, aby splnil svoju polovicu dohody.

Horor Darkness Reigns napísal a zrežíroval Andrew P. Jones. Zahrali si v ňom Casper Van Dien, Zachary Mooren, Linara Washington, Peter Mayer, Jennifer Wenger, Aerial Nicole, Vanessa leinani, Timeka Little, Alissa Adair, Ford Fanter, James Packard a Matt Connor.

Darkness Reigns je z produkcie Picture Palace Films a cez distribučnú spoločnosť Wild Eye Releasing vyjde 10. júla na VOD.

Trailer:

https://www.youtube.com/watch?v=hNp7-fJ5vPY&t

Zábery z filmu:

Plagát: