Preskočiť na obsah

Zlovestná predtucha vo filme ‚Evil Eye‘ ohrozí mladých snúbencov

Poverčivosť alebo inštinkt?

Posledné články boli o filmoch z antológie “Welcome to the Blumhouse”, ktorá vznikla vďaka spolupráce Amazon a Blumhouse. V prvých týždňoch októbra vyjde na Prime Video prvá polovica z pripravovaných ôsmych filmoch. Predošlé tri filmy z projektu nájdete tu.

Zatiaľ posledným hororom z kolekcie je Evil Eye, adaptácia oceňovanej audioknihy s rovnomenným názvom od Madhuri Shekara. O réžiu filmovej verzie sa postarali Elan Dassani a Rajeev Dassani.

Evil Eye predstaví príbeh o Pallavi, mladej žene žijúcej v New Orleans, kde si po dlhej dobe nájde životnú lásku vo forme muža Sandeepa. Romantika a pocit osudovosti sú tak silné, že sa neváhajú v krátkej dobe zasnúbiť.

Natešená Pallavi sa pochopiteľne pochváli svojim rodičom z Naí Dillí a tí sú sprvoti radostne spokojní. No matka Usha, poverčivá žena, ktorá v každej situácii vidí znamenie, začne mať o partnerovi svojej dcéry čoraz negatívnejšiu predstavu. Čím viac sa totiž o ňom dozvedá, tým viac je šokovaná podobnosťou a spoločnými rysmi medzi ním a bývalým partnerom, ktorý sa ju pokúsil zavraždiť pred 30 rokmi.

Otec Pallavi je pritom skeptik, ktorý aj nevinnú astrológiu považuje za bláznovstvo. Preto keď sa dozvie o teórii reinkarnácie teroru spred 30 rokov, začne mať obavy o jej manželke a jej túžbe ochrániť svoju dcéru.

Ushu však v konfrontácii Sandeepa nič nezastaví. Je však otázne, či naozaj chráni život svojej milovanej dcéry alebo ju jej vlastná trauma a poverčivosť vedú k deštrukcii láskyplného vzťahu.

Vo filme si zahrali Sarita Choudhury, Omar Maskati, Sunita Mani, Bernard White, Anjali Bhimani a Lena Clark.

Evil Eye vyjde na Prime Video v kolekcii “Welcome to the Blumhouse” a to 13. októbra.

Trailer:

Plagát:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *