Preskočiť na obsah

Zlo má vaše číslo v horore Close Calls

Hra na telefón.

Priatelia z Terror Films si na prvý mesiac roku 2019 prichystali príjemný surrealistický retro horor Close Calls od Richarda Stringhama, ktorý svojim dielom vzdáva poctu velikánom ako W. Craven či D. Argento. Tento film sa okrem festivalových ocenení a nominácií dočkal aj veľmi pozitívnych recenzií.

Príbeh Close Calls je o tínedžerke Morgan MacKenzie, ktorej vlastný otec podaruje zákaz vychádzania. Zostane tak doma v spoločnosti chorľavej starej mamy. Akoby to nestačilo, jej noc znepríjemnia opakujúce sa telefonáty. Morgan premôže strach z toho, že sa stala obeťou psychopatického sliediča a podivné udalosti vyrušujúce normálny priebeh reality ju hodia do vôd paranoje.

Morgan, pod kontrolou akútneho strachu, si začne domýšľať a vo všetkom všednom začne vidieť nebezpečenstvo. Každého poznaného i nepoznaného začne vnímať ako hrozbu. Morgan sa stane terčom pre svoje najväčšie strachy a obavy.

Horor Close Calls napísal a zrežíroval Richard Stringham. Zahrali si v ňom Jordan Phipps, Janis Duley, Kristof Waltermire, Carmen Patterson, Star McCann a ďalší.

Film je z produkcie S & Drive Cinema a vyjde na digitálnych platformách 11.01.2019 vďaka Terror Films.

[maxbutton id=“4″ ]

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát:

Značky: