Preskočiť na obsah

Zamaskovaní psychopati v horore Minutes to Midnight

Šťastný nový rok!

Síce sa u nás pomaly začínajú letné prázdniny, no vďaka hororu Minutes to Midnight sa presunieme na samý koniec decembra a teda priamo na oslavy Nového roku. Sedem priateľov sa ho totiž rozhodlo osláviť v ubytovni nachádzajúcej sa v srdci opusteného lyžiarskeho strediska.

Táto zasnežená lokalita však na sebe nosí batoh plný desivých tajomstiev. Len nedávno sa nad ňou vznášala hrozivá búrka, po ktorej záhadne zmizlo niekoľko ľudí. Medzi nimi aj Charlie, ktorého brat po ňom stále pátra. Sedem oslávencov dokonca oslovil a upozornil na možné nebezpečenstvá. Búrka totižto rozhodne nenesie zodpovednosť za zmiznutých návštevníkov. Miestne legendy pripomínajú viac hororový film, než katastrofickú snímku.

Skupina priateľov nemá v pláne odísť. Nový rok je len…. raz za rok a mysteriózna samota im vyhovuje. To sa zmení v momente, keď stretnú zamaskovaného psychopata. Ten navyše nie je sám. Zamaskovaní vrahovia majú svoj plán. Sú súčasťou niečoho väčšieho. Niečoho, čo si vyžaduje obete…

Minutes to Midnight zrežíroval Christopher Ray a napísali ho Victoria Dadi a Christopher M. Don. Vo filme si zahrali Viva Bianca, Dominique Swain, Mercy Malick, Bryce Draper, Sara Fletcher, Jena Sims, Diana Terranova, Bill Moseley a John Hennigan.

Minutes to Midnight je z produkcie DeInstitutionalized a vyjde 03.07.2018 na VOD a na DVD 04.09.2018 cez Uncork’d Entertainment.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát: