Záhadný karneval Daisyland príde už na Valentína

Karneval mŕtvej lásky

Tony E. Valenzuela je režisér, scenárista, producent a hlavne zakladateľ BlackBoxTV, najpopulárnejšieho horor/sci-fi kanálu na platforme YouTube. Ak milujete horor a veci zadarmo, určite vás poteší správa, že najnovšia antológia Welcome To Daisyland sa ukáže na BlackBoxTV presne na Valentína, pre osamotených, to je 14.02.2019.

Prvá epizóda Welcome To Daisyland mala vyjsť pôvodne už v prvý deň nového roku, no rozhodnutie posunúť ju o viac ako mesiac je z hľadiska marketingu pochopiteľnejšie. Divákov čakajú dokopy (zatiaľ) štyri epizódy, ktoré bude vždy oddeľovať týždenná pauza. O čom však Welcome To Daisyland bude?

Welcome To Daisyland je hororová antológia zasadená do prostredia karnevalu Daisyland, ktorý od roku 1970 pravidelne putuje naprieč celou krajinou. Každú jeseň tento karneval vyrastie na opustenom mieste mimo mestských svetiel a chápadiel zákona. Keď karneval zabaví svojich návštevníkov, uspokojí štamgastov a zavrie svoje brány, každý z jeho členov začne žiť nový život. Karneval Daisyland nie je totiž vôbec obyčajný, je zbierkou temných duší.

V mini-sérii si zahrali okrem iných aj Pepi Sonuga, Sam Aotaki, Jessica Kelsey Amlee, Tru Collins, Jarret Sleeper, George Todd Mclachlan a Kellan Rhude.

Prvú epizódu uvidíte na BlackBoxTV už 14.02.2019 a stretnete sa v nej s Daisy, ktorá bude čeliť tieňovej entite zo svojej minulosti. Welcome To Daisy bude navyše sprevádzať hudba kapely The Dead Daisies.

Trailer


Zábery zo seriálu:

Plagát: