Preskočiť na obsah

Záhadný dom skrýva duchov a odpovede na dôležité otázky vo filme ‚House of Shadows‘

Neznámy sladký domov.

Čo by ste robili, keby ste sa po smrti vašich rodičov dozvedeli, že skrývali záhadný dom? A čo by ste spravili, keby vám správca dedičstva oznámi, že tento mysteriózny dom patrí vám?

Nuž, ak sa niekedy ocitnete v podobnej bizarnej situácii, horor od Nicholasa Wintera (Transhuman, Caged) vám zachráni život, pri najhoršom vás oberie o nový majetok.

Film House of Shadows je o žene, ktorá sa ocitla vo vyššie opísanej situácii. Smrť svojej matky nikdy nepochopila a pri pomyslení na príčinu smrti mávala pocit, že nedáva zmysel. Toto podozrenie zosilňovalo aj to, že jej sestra zomrela pred 5 rokmi. Príliš veľa zlého naraz.

Rozhodla sa nepoznaný zdedený dom navštíviť, stráviť v ňom čas a pokúsiť sa nájsť odpovede na otázky okolo oboch rodinných tragédií. Lenže odpovede sa skrývajú za bránou do sveta mŕtvych a prelomiť kliatbu uvalenú na dom nebude tak jednoduché.

Vo filme si zahrali Elena Delia, Yvonne Mai, Luke Bailey, Harriet Madeley, Sam Newman. Za produkciou stáli Lucinda Rhodes Thakrar, Jeet Thakrar.

House of Shadows vyjde na VOD 20. októbra v USA.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *