Preskočiť na obsah

Vyšli nové klipy z filmu Insidious: The Last Key

Nové promo klipy pre film Insidious: The Last Key.

Áno, áno. Len pred pár dňami vyšiel nový trailer resp. TV Spot k očakávanému hororu Insidious: The Last Key a už tu o ňom píšeme znovu. Žijeme v dobe, kedy máme trailery na trailery, TV Spoty, klipy a špeciálne videá pre rozličné sociálne siete. Zvyčajne im nevenujeme extra pozornosť, nakoľko málokedy poskytujú niečo zaujímavé a ide len o spôsob udržania sa v povedomí konzumenta. Novo vydané klipy pre Insidious: The Last Key však obsahujú zábery, ktoré vedia fanúšika hororu a samotnej série navnadiť.

Neideme recyklovať staré články, takže si len pripomenieme, že scenár napísal Leigh Whannell (Saw I-III, Dead Silence, Insidious 1-3) a o réžiu sa postaral Adam Robitel (The Taking of Deborah Logan).

Príbeh:

Elise sa vráti do svojho rodného Nového Mexika a to hneď do domu, v ktorom po boku rodiny strávila svoju mladosť. Elise v ňom síce už dlhšie nežije, no stále ho obýva jej vlastná krv. Duchovia jej minulosti (doslova) si toto miesto vyhliadli z konkrétnych dôvodov. Film však nebude plný sentimentu a nostalgie, naopak, Elise bude čeliť doteraz najdesivejšej paranormálnej entite vôbec. Zvláštna bytosť s piatimi kľúčmi namiesto prstov totiž zdieľa spoločnú minulosť s Elise. Značnú časť Insidious: The Last Key tak strávime v dávnej minulosti, kde sa celý osobný horor započal. V poslednej (?) a najhoršej bitke s démonmi jej budú opäť pomáhať paranormálni vyšetrovatelia Specs a Tucker.

V Insidious: The Last Key si zahrali Lin Shaye, Leigh Whannell, Angus Samspon, Josh Stewart, Tessa Ferrer a mladú Elise stvárnila talentovaná Ava Kolker.

Film z produkcie Blumhouse Productions a Stage 6 Films vyjde 4. januára v roku 2018 a to aj v slovenských a českých kinách vďaka distribučným spoločnostiam Itafilm (Slovensko) a Falcon (Česká republika).

Into the Further:

https://www.youtube.com/watch?v=sBOnhYT-BBc

Into the Dark:

https://www.youtube.com/watch?v=gzDCummtEe8

Help Her:

https://www.youtube.com/watch?v=10yzf3swXAk