Vyšiel trailer na horor „My“ od režiséra filmu Get Out

Hororová návšteva.

Populárny komik Jordan Peele v roku 2017 prekvapil celý filmový a žánrový svet so svojim Oscarovým hororom Get Out, ktorý sa dostal medzi najlepšie hororové filmy roku 2017 aj na našom webe. Svoj talent na temný žáner sa neskôr rozhodol otestovať pri znovuzrodení legendárnej mysterióznej antológie The Twilight Zone. V novembri minulého roku bol oznámený ako exekutívny producent, no v súčastnosti vieme, že reštartu ikonického seriálu prepožičia i svoj hlas a charizmu. Skutočné nadšenie medzi jeho fanúšikmi vypuklo v máji tohto roku, kedy prezradil názov svojho nového hororového filmu.

Projekt „Us“ z produkcie Monkeypaw Productions a Blumhouse Productions sa tak ako predchádzajúce dielo Get Out dotýka viacerých pálčivých sociálnych tém a divákovi ponúkne okrem napínavo desivého hororu aj dôvod na zamyslenie sa.

Samotný film je o rodičoch Adelaide a Gabeovi Wilsonovcoch, ktorí vezmú svoje deti na plážový dom s úmyslom oddýchnuť si a odviazať sa od starostí bežného života. Pomáhať v im tom má dvojica priateľov – pán a pani Tylerovci. Bohužiaľ, pokojná idylka sa premení na absurdné peklo po tom, čo ich relax vyrušia nezvyčajní a hlavne nepozvaní návštevníci. Návštevníci, ktorí sú im až príliš podobní.

Film „Us“ napísal a zrežíroval Jordan Peele. Vo filme si zahrali Lupita Nyong’o, Elisabeth Moss a Winston Duke, Tim Heidecker, Anna Diop, Kara Hayward, Yahya Abdul-Mateen II, Shahadi Wright-Joseph, Evan Alex, Cali Sheldon a Madison Curry.

Us je z produkcie Monkeypaw Productions a Blumhouse Productions (Paranormal Activity, Insidious, The Purge, Get Out, Split, Halloween) a vyjde 15.03.2019 cez Universal Pictures v amerických kinách. Na Slovensku a v Česku vyjde 28.03.2019 cez CinemArt pod názvom „My“.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát: