Preskočiť na obsah

Vyšiel oficiálny trailer k hororu Insidious: The Last Key

Prvý trailer, prvý plagát. Insidious: The Last Key je tu.

Filmy série Insidious patria medzi komerčné najúspešnejšie hororové filmy modernej histórie. Nie je to prekvapením, keďže za nimi stoja talenty a veľké mená súčasného hororu James Wan (Saw, Dead Silence, The Conjuring, The Conjuring 2, Insidious 1-2) a Leigh Whannell (Saw I-III, Dead Silence, Insidious 1-3). Pri Insidious a Insidious 2 sa o réžiu staral James Wan a o scenár Leigh Whannell. Pri treťom filme mal už réžiu na starosti Leigh Whannell. Scenár štvorky napísal opäť Leigh, ktorého na režisérskej stoličke po Insidious 3 nahradil Adam Robitel (The Taking of Deborah Logan, 2014).

Insidious 3 bol prequelom k hrôzostrašným udalostiam, ktoré si sadli na rodinu Lambertovcov. Končí sa scénou, v ktorej Elise Rainier (Lin Shaye) spolu so Specsom (Leigh Whannell) a Tuckerom (Angus Sampson) odídu do diaľky neznáma.

Teraz už vieme oficiálne potvrdiť to, že Elise sa vráti do svojho rodného Nového Mexika a to hneď do domu, v ktorom po boku rodiny strávila svoju mladosť. Film však nebude plný sentimentu a nostalgie, naopak, Elise bude čeliť doteraz najdesivejšej paranormálnej entite vôbec. Táto zvláštna bytosť s piatimi kľúčmi namiesto prstov totiž zdieľa spoločnú minulosť s Elise. Značnú časť Insidious: The Last Key tak strávime v dávnej minulosti, kedy sa celý osobný horor započal. V poslednej a najhoršej bitke s démonmi jej budú opäť pomáhať paranormálni vyšetrovatelia Specs a Tucker.

V Insidious: The Last Key si zahrali Lin Shaye, Leigh Whannell, Angus Samspon, Josh Stewart, Tessa Ferrer a mladú Elise stvárnila talentovaná Ava Kolker.

Film mal vyjsť pôvodne 20. októbra tohto roku, no štúdio Universal Pictures nové pokračovanie Insidious odsunulo na január. Oficiálne tak vyjde 5. januára v roku 2018.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát:

Značky: