Vyšiel očakávaný trailer na ‚Venom: Let There Be Carnage‘

Venoma čaká stretnutie so svojim úhlavným nepriateľom.

Carnage prichádza.

S hlbokým nádychom očakávané pokračovanie originálneho filmu Venom dostalo trailer a veľmi povrchovo súdiac, film vyzerá celkom schopne. Tlmený entuziazmus musíte pochopiť, nakoľko prvý Venom u filmových kritikov prepadol. Určite tomu nepomohol ani PG-13 rating, ktorý sa k Venomovi ale naozaj nehodil. Pokračovanie síce oficiálny rating ešte nedostalo, no aj v tomto smere sa očakáva zmena k lepšiemu.

Eddie Brock, ktorý sa v predchádzajúcom filme snažil narobiť poriadky s Carltonom Drakeom, zakladateľom organizácie Life Foundation, sa aj v dvojke vráti do svojej „staronovej“ kože Venoma. I keď oficiálna príbehová synopsa nie je bohatá na detaily, už oficiálne vieme, že vo svojej plnej kráse sa predstaví Cletus Kasady ako brutálny Carnage.

Po nepriaznivých ohlasoch prišlo k zmenám aj na režisérskej stoličke. Rubena Fleischera nahradil Andy Serkis (Mowgli). Zoznam scenáristov taktiež zoštíhlel. Z pôvodného tria Jeffa Pinknera, Kelly Marcelovej a Scotta Rosenberga zostala stáť len Kelly Marcelová (Cruella). Vo filme si zahrali Tom Hardy, Woody Harrelson, Stephen graham, Naomie Harris, Michelle Williams, Reid Scott, Sean Delaney, Peggy Lu.

Venom: Carnage prichádza (Venom: Let There Be Carnage) vyjde v českých kinách 16. septembra 2021 vďaka Falcon. U nás dátum ešte nie je potvrdený. V USA sa filmu dočkajú 24. septembra 2021.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *