Preskočiť na obsah

Výnimočne originálny horor Starfish v prvom traileri

Desivý žiaľ.

Minimálne raz za rok sa objaví hororový film, ktorý sa snaží posunúť žáner o stupienok vyššie. Tento rok sa z tohto dôvodu začal vo veľkom štýle, nakoľko vyšiel trailer na kozmický horor Starfish od oceňovaného režiséra, scenáristu a hudobníka A.T. Whitea. Ten vo svojom prvom celovečernom filme preskúmava zničujúce emócie prázdnoty a smútku po smrti blízkej osoby.

Táto skľučujúca hororová metafora ponechá Aubrey uväznenú v prázdnom svete v izbe svojej zosnulej kamarátky. Vyzerá to tak, že je jedinou preživšou osobou na celom svete po tom, čo záhadný signál z neznámej dimenzie započal koniec našej reality. Aubrey však nájde kazetu s odkazom „Táto kompilácia zachráni svet“ od svojej zosnulej kamarátky, ktorá ju vyšle na misiu odhalenia kozmickej záhady. Neskôr zistí, že kaziet jej kamarátka ponechala omnoho viac. Zničená žiaľom, obklopená mŕtvym svetom a prenasledovaná gigantickou príšerou tak musí zistiť pravdu o situácii, v ktorej sa nachádza.

Film je inšpirovaný viacerými udalosťami zo života A.T. Whitea. Nachádza sa v ňom dokonca anime sekvencia od prestížneho štúdia Tezuka Productions (Astro Boy). Všetok zisk z filmu pôjde na výskum rakoviny.

Starfish zrežíroval a napísal A.T. White. Vo filme si zahrali Virginia Gardner, Christina Masterson, Eric Beecroft, Natalie Mitchell a Tanroh Ishida.

Starfish je z produkcie 3 Round Burst Productions, Spellbound Entertainment, Yellow Veil Pictures a vyjde cez The Orchard najprv v US kinách 13.03.2019. Na VOD sa film dostane 28.05.2019.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát:

Značky: