Vražedný klaun Carnie má pre študentov pripravený záverečný test v slasheri ‚Massacre Academy‘

Sériový vrah mieni dokončiť to, čo začal.

Kto bude mať posledný smiech?

Massacre Academy, projekt pôvodne odštartovaný na crowdfundingovej platforme Indiegogo, dostal finálny oficiálny trailer. Ide o slasher komédiu odohrávajúcu sa v 80. rokoch a hlavným antagonistom je vražedný klaun, takže film si určite nájde svojich fanúšikov.

Príbeh je zasadený do mestečka Orrstown v roku 1987. Takmer pred dvoma rokmi lokálnou komunitou zatriasli hrôzostrašné vraždy, spáchané sériovým vrahom s prezývkou Carnie the Killer Clown. Dúfajúc v jeho smrť, jedna z preživších Kris McNeil sa od tragickej a traumatickej noci snažila vysporiadať s emocionálnym peklom za pomoci svojej mladšej sestry Maggie a psychoterapeutky Dr. Shayne. Blíži sa však dvojročné výročie hrozivej tragédie a Kris čaká náročné obdobie pripomínajúce jej horor, ktorým si prešla. S čím však v najhorších snoch nerátala je to, že Carnie the Killer Clown žije a „dvojročnicu“ mieni osláviť ďalším tragickým masakrom.

Film Massacre Academy napísal a zrežíroval Mark Cantu (Elite, Night Zero). V slasheri si zahrali Jess Uhler, Felissa Rose, Stephanie Swift, Valena Zitello, Shawn C. Phillips, Dave Sheridan, Sierra Mitchell, Jackie Martling, Christina Krakowski, Ashley Reign, Susie Linsenmayer.

Massacre Academy je z produkcie Cineworx a trailer sľubuje, že vyjde čoskoro.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *