Preskočiť na obsah

Vražedné objatie od režiséra Grave Encounters

Láska loví.

Ste momentálne vo vzťahu, v ktorom sa cítite pohodlne a bezpečne? Večer pri druhej osobe zaspávate s pocitom, že len on/ona vám dokáže v žilách rozprúdiť energiu zmyslu života a súčasťou každého rána je vďačnosť za možnosť zobúdzania sa vedľa neoddeliteľnej časti vášho bytia? Strávili ste dlhočizné obdobie budovaním vzájomnej dôvery a preto viete, že je váš vzťah postavený na pevných základoch?

Jules je na tom podobne. Jackie miluje celým svojim srdcom a jednoducho si po svojom boku nedokáže predstaviť inú partnerku. Svoju lásku spečatili presne pred rokom a teraz sa chystajú na oslavy prvého výročia ich manželstva. Rodina Jackie vlastní príjemnú chatku na odľahlom mieste v obklopení nádherných a divokých lesov a hôr. Ideálne miesto na romantické oslavy lásky. Jules sa nevie dočkať intímnych dní a večerov strávených v objatí milovanej Jackie.

Lenže Jackie skrýva temné a krvavé tajomstvo. Tajomstvo, ktoré Jules zlomí srdce a absolútne jej zmení život. Jules sa ocitne v existenčnej prázdnote plnej absurdity a bizarnosti. Všetko čo vedela o Jackie je lož. Všetko, čo jej Jackie narozprávala je lož. Dotyky, vyznania, svadba, láska. Všetko je to lož. Lož, ktorá sa v momente premení na brutálnu pravdu. Jules nie je prvá obeť lásky Jackie. Ak chce prežiť, musí sa jej pozrieť do očí, zabudnúť na svoje pocity a vyhrať boj o svoj život v lokalite, v ktorej Jackie už raz zabila.

Horor What Keeps You Alive je od režiséra a scenáristu Colina Minihana (Grave Encounters, It Stains the Sands Red). Vo filme si zahrali Hannah Emily Anderson, Brittany Allen, Martha MacIsaac, Charlotte Lindsay Marron a Joey Klein.

What Keeps You Alive je z produkcie Digital Interference Productions (Grave Encounters, It Stains the Sands Red, Still/Born) a vyjde cez IFC Midnight 24.08.2018 na VOD.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát:

Značky: