Vražedné decká v maskách v horore Bad Apples

Pouličný strach v horore Bad Apples.

Ste pripravení na Halloween? Áno, veľmi dobre si uvedomujeme, že práve prebieha január a v živej pamäti sa ešte stále ozývajú veselé vianočné koledy. Horor však nikdy nespí a niektoré filmy s halloweenskou tématikou majú na pláne vyjsť začiatkom roka a a nie jeho koncom, ako býva zvykom.

Takým filmom je aj horor s názvom Bad Apples. V ňom budú v hlavnej úlohe dva dievčenské pubertálne živly, ktoré chorobne milujú Halloween. Preto keď sa dozvedia, že ich ulica sa z neznámych dôvodov opäť nezúčastní halloweenskych osláv, rozhodnú sa svojsky zakročiť a radosť si vynahradiť.

Nahodia farebné masky a pustia sa do terorizovania mladého páru užívajúceho si pohodu vo svojom pokojnom domčeku. Tento zážitok ich však neuspokojí a pocit anonymity za maskami v nich rozpúta krvavé túžby. Namiesto pýtania cukroviniek si začnú klopaním na dvere pýtať životy s litrami krvi k tomu.

(Ne)Oslava Halloweenu sa tak stane dňom, na ktorý žiaden preživší obyvateľ pomerne drobnej komunity nikdy nezabudne.

Film Bad Apples je od Bryana Coyna (Utero, Infernal) a zahrali si v ňom Brea Grant (Dexter, A Ghost Story), Graham Skipper (Beyond the Gates), Andrea Collins (The Hospital) a Danielle Reverman (Infernal).

Bad Apples vyjde vďaka Uncork’d Entertainment 6. februára tohto roku a k dispozícii bude aj na VOD.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát: