Preskočiť na obsah

Vražedná nespavosť v horore Wake Up

Nespite!

Distribučná spoločnosť ITN Movies nám posielala zoznamy ich pripravovaných filmov na rok 2019 posledný mesiac takmer každý týždeň a veru, vždy vyzerali bohato. Nie všetky horory však ešte obsahovali upútavky. Najnovšie sme sa dočkali traileru na horor Wake Up od Joea W Nowlanda.

Príbeh tohto psychologického hororu s pravdepodobnými supernaturálnymi prvkami je pomerne priamočiary. Mladé dievča za bizarných okolností a nevysvetliteľných dôvodov zavraždí celú svoju rodinu (vrátane psa) a neskôr spácha samovraždu. Psychiater sa rozhodne ponoriť do jej rozsiahleho diára a zistiť možné motívy vrážd či symptómy mentálnych ochorení.

Čím je v napísaných myšlienkach hlbšie, tým viac začína pociťovať ich bizarný efekt. Čo započne ako pravidelný stav nespavosti, sa postupne premení na šialený zmätok, ktorý bol pravdepodobne zodpovedný za hrozivú rodinnú tragédiu. Prečo majú slová z diára takú moc a ako sa v prvom rade dostali do mysle zosnulej tínedžerky?

Film zrežíroval Joe W Nowland. Za originálny príbeh je zodpovedný Daniel White. Vo filme si zahrali Kelly Frances Fischer, Scott Broughton, Traci L. Newman a ďalší.

Wake Up je z produkcie Hawk9 Productions a vyjde cez ITN Distribution už onedlho, no presný dátum nie je ešte známy.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát:

Značky: