Váš najväčší strach ožije v horore ‚Halloween Party‘

Všetky vaše strachy ožijú v horore Halloween Party.

Odpovedzte úprimne.

Blíži sa október a to znamená, že sa na nás valí lavína halloweenskych filmov. Tentokrát si Red Hound Films pripravili horor s príznačným názvom Halloween Party, takže hneď viete, kedy si ho máte pustiť.

A veru, treba povedať, že Halloween Party podľa teraz vypusteného oficiálneho traileru vyzerá byť pomerne zábavným počinom na spríjemnenie sviatočného halloweenskeho obdobia. Hlavne, keď sa masky stali už samozrejmou súčasťou našich životov.

Príbeh je o halloweenskej webovej aplikácii, ktorá má vopred vyplnené vaše meno a pýta sa na váš skutočný strach. Aplikácia obsahuje časovač, ktorý vám odpočítava čas na napísanie odpovede. Vraj ak nestihnete odoslať odpoveď na to, čoho sa naozaj bojíte, váš strach ožije.

Zoe nechala časovač dôjsť na nulu a to sa jej stalo osudným. Grace, jej kamarátka, sa teraz snaží prísť na to, kto ju naozaj zabil. O pomoc poprosí IT študenta Spencera. Pri hľadaní odpovede však nájdu odpovede aj na otázky, ktoré si nikdy nepoložili. Jedna z nich sa týka temnej minulosti ich vysokej školy a internátu…

Halloween Party napísal a zrežíroval Jay Dahl (There Are Monsters, 2013). Vo filme si zahrali Marietta Laan, Amy Groening, T. Thomason, Jason Morley, Lisa Hackett, Zach Faye, Morgan Melnyk, Catherine Richardson a Shelley Thompson.

Film je z produkcie Northeast Films a vyjde 2. októbra na VOD vďaka Red Hound Films.

Trailer:

Plagát:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *