Preskočiť na obsah

V zuboch kultu v horore Hallowed Ground

Krvavý kult.

V júni príde už štvrtý film od nezávislej produkčnej spoločnosti Historia Films, ktorú môžete poznať vďaka hororom The Hollow či Demons. Pripravovaný horor Hallowed Ground od režiséra a scenáristu Milesa Doleaca bol len pred rokom v snahe získať financie prostredníctvom Indiegogo kampane. I keď Historia Films s kampaňou neuspela, filmu sa podarilo získať distribučného partnera v Uncork’d Entertainment.

Príbeh Hallowed Ground je o manželskom páre Vere a Alice. Obe sa zhodli na snahe postaviť svoj mladý manželský život na nohy po jednej veľmi nepríjemnej afére. Za ideálne miesto spevňovania ich vzťahu si zvolili drobnú chatku ďaleko od civilizácie. Čo si však neuvedomili je fakt, že ich hniezdo obnovenej lásky sa nachádza medzi dvoma skupinami ľudí. Jednou sú pôvodní domorodí Američania a na druhej strane sú členovia bizarného klanu. Tí si pozemok, ktorý považujú za svoj, dokážu chrániť krvilačným spôsobom. Stačí jeden nesprávny krok a Vera s Alice sa nemusia už nikdy vrátiť naspäť domov.

Film zrežíroval a napísal Miles Doleac. Zahrali si v ňom Sherri Eakin, Lindsay Anne Williams, Ritchie Montgomery, Miles Doleac, Wesley O’Mary, Ella Claire Bennett, Mindy Van Kuren, Jeremy Sande, Cotton Yancey a ďalší.

Hallowed Ground je z produkcie Historia Films, Miles Doleac Production a vyjde 07.06.2019 vďaka Uncork’d Entertainment.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagáty:


Značky: