Preskočiť na obsah

V Zajatí Démonov 3 sa pečie

The Conjuring 3 sa nachádza v aktívnom vývoji.

Univerzum V Zajatí Démonov (The Conjuring) sa pekne rozrastá. 11. augusta tohto roku vyjde v poradí druhý diel Annabelle s podtitulom Creation. Fanúšikovia sú v očakávaní z pripravovaného spin offu v hlavnej úlohe s mníškou Valakom, ktorého sa dočkáme 13. júla na budúci rok pod názvom The Nun, a len nedávno sme vám priniesli informáciu o tom, že postava The Crooked Man z filmu V Zajatí Démonov 2 dostane vlastný film podľa predlohy samotného Jamesa Wana.

Fanúšikovia tohto hororového sveta však úpenlivo čakali na oficiálne odklepnutie tretej časti filmovej série V Zajatí Démonov (The Conjuring 3), a tá chvíľa je tu.

Warner Bros. Pictures/New Line Cinema započali fázu príprav a navonok vyšli prvé mená. Scenár napíše David Leslie Johnson, ktorý sa scenáristicky podieľal ja na filme v Zajatí Démonov 2 (The Conjuring 2, 2016). David okrem toho už v roku 2009 šokoval hororový svet svojim scenárom k snímku Orphan a dokonca napísal aj niekoľko epizód seriálu The Walking Dead.

K produkcii sa pridá samotný James Wan a Peter Safran, ktorý bol pri oboch častiach V Zajatí Démonov, Annabelle a uvidíte ho aj v záverečných titulkoch pri budúcich projektoch The Nun (2018) a The Crooked Man (?). James Wan sa však tretej časti režisérsky neujme. Po dvoch filmoch sa rozhodol prenechať žezlo niekomu inému, no komu, ešte nie je známe.

Zmena nastane aj v príbehu. Doteraz mohol divák sledovať pár Eda a Lorraine Warrenovcov, ktorých príbehy spočívali v posadnutých domoch a démonoch v nich prebývajúcich. Peter Safran potvrdil, že v tretej časti príde niečo úplne nové. Ed (Patrick Wilson) a Lorraine (Vera Farmiga) budú hrať stále prvé husle, no horor prevezme inú podobu. Pošepkáva sa o prípadoch v Japonsku, kde Lorraine nadobudla schopnosť komunikovať s miestnymi, vyháňala démonov a Ed bol vážne chorý. No aj tieto prípady spočívali v posadnutiach, takže zrejme nakoniec pôjde o niečo úplne odlišné.

Viac informácií momentálne nie je známych, no keď prídu, podelíme sa s vami o ne.

1 názor na “V Zajatí Démonov 3 sa pečie”

  1. Pingback: Nakrúcanie hororu The Nun je na konci - Horormagória

Komentáre sú uzavreté.