V útrobách zámku žije príšerné zlo v horore ‚Castle Freak‘

Rebecca sa nasťahuje do novo zdedeného zámku. Žije v ňom však horor.

„Príšerné“ dedičstvo.

Castle Freak z roku 1995 od Stuarta Gordona a Dennisa Paoliho, inšpirovaného poviedkou The Outsider z mysle H.P. Lovecrafta, sa za svoje roky existencie stal nečakaným nezávislým kultom v hororovej komunite a bolo len otázkou času, kedy sa dočká novej verzie. 25 rokov bolo dosť a našťastie pre fanúšikov originálu, prerábky sa chytili správni ľudia. Produkcie sa totiž ujala Barbara Crampton, ktorá stvárnila Susan Reilly v origináli a o réžiu sa postaral Tate Steinsiek, maskér a majster špeciálnych efektov, ktorého prácu ste mohli vidieť vo filmoch Puppet Master: The Littlest Reich, The Amazing Spider-Man či Oculus.

Príbeh je o Rebecce, ktorá prišla o zrak v hrozivo vyzerajúcej autonehode. Po prebudení z tragédie sa dozvie zvláštnu správu – jej matka, ktorú nikdy poriadne ani len nevidela, umrela a zanechala jej rodinný zámok. Rebecca to vezme ako znamenie osudu na šancu nájdenia spojenia so stranou rodiny, ktorú doteraz nemala šancu prebádať. Po príchode do zámku začne pozorovať nevysvetliteľne javy. Rovnaké bizarnosti vystrašia aj jej priateľov, ktorí jej majú robiť spoločnosť pri svojom poznávacom výlete. Keď však jej priatelia začnú umierať, uvedomí si, že jej nepoznaný domov skrýva temnú históriu a desivé tajomstvá.

Vo filme od Tatea Steinsieka a Kathy Charles si zahrali Emily Sweet, Clair Catherine, Jake Horowitz, Kika Magalhães, Chris Galust, Omar Shariff Brunson Jr., Elisha Pratt, Genti Kame, Klodian Hoxha.

Castle Freak je z produkcie Fangoria, Media Finance Capital, Full Moon Pictures, Not the Funeral Home, Good Wizard a vyjde vďaka RLJE Films na VOD už 4. decembra tohto roku.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *