V stenách žije žena bez tváre

Pozor na steny.

Aj vy máte niekedy pocit, že nebývate tak úplne sami? Možno občas počujete neviditeľné kroky, zrkadlo sa po horúcom kúpeli bizarne zahmlí, cez noc vám robia spoločnosť vŕzgajúce parkety a niekedy by ste na svoj vlastný život prisahali, že vám pri ťažkom zaspávaní niekto šepkal do ucha tie najdesivejšie vyhrážky.

Pochopiteľne, správny skeptik nájde vždy logické vysvetlenie a hororová scéna ako vytrhnutá z paranormálneho kino hororu sa pravdepodobne ešte nikomu neprihodila. V túto bežnú realitu dúfal aj Don Koch.

Don Koch bol vždy sebavedomý chlap, čo charizmaticky využil pri presviedčaní svojej tehotnej manželky. Keďže očakávali príchod nového člena rodiny, rozhodli sa nájsť si nový domov. Bol to práve Don, ktorý našiel rozpadnutý viktoriánsky dom. Svojej milovanej Liz sľúbil, že ho dá dokopy svojimi vlastnými rukami a hľadať „rovnaký“ no drahší príbytok nemá význam.

Samozrejme, Don očakával rôzne prekážky. Prasknuté potrubie, hnijúce steny a zvláštny sliz v umývadle boli síce nepotešujúce správy, no zároveň zvládnuteľné problémy.

To sa však zmenilo po tom, čo sa začali diať menej vysvetliteľné javy. Rodinný pes Cooper brechal do čiernej prázdnoty, veci sa začali premiestňovať a bizarné hlasy sa striedali s vidinami ľudských postáv.

K Donovi sa prihovorila zvláštna mladá žena žijúca v dome. Nebola však jediným obyvateľom rozpadnutého domu. Museli sa tam diať hrozivé veci, o ktorých Dona a dokonca aj Liz na 100% presvedčilo to, keď zo šuplíka vyliezla ohybná deva s ústami na čele…

Horor Girl on the Third Floor zrežíroval Travis Stevens (producent filmov Starry Eyes, We Are Still Here). Príbeh vymysleli Paul Johnstone a Ben Parker. K produkcii pridal ruku skúsený Greg Newman (The House of the Devil, We Are Still Here, Southbound). Vo filme si zahrali Phil “CM Punk” Brooks, Trieste Kelly Dunn, Sarah Brooks, Elissa Dowling, Karen Woditsch, Travis Delgado, Marshall Bean a Anish Jethmalani.

Girl on the Third Floor je z produkcie Queensbury Pictures a vyjde 25.10.2019 cez Dark Sky Films.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát: