Preskočiť na obsah

Útek z náručia rodiny psychopatov v hororovej komédii ‚Bloody Hell‘

Z jedného pekla do druhého.

Rex Coen je zvláštna postavička. Za chrbtom si nosí mysterióznu minulosť, vo väzení strávil 6 rokov, vie sa rýchlo rozčúliť a rozpráva sa sám sa sebou – no trochu inak, než všetci ostatní. Rexovi robí spoločnosť jeho vlastné svedomie, no nie interne ale externe. Má pomerne otravné dvojča, ktoré vidí len on sám. Dať sa dokopy po čase strávenom za mrežami a zároveň si upraviť „svedomím“ naháňanú myseľ nie je také jednoduché v spoločnosti, ktorá sleduje každý jeho rok. Rex sa rozhodne odísť. Náhodným hodom šípky do mapy sa dostane do Fínska, no z jeho plánovaného úteku z pekla sa stane hororová nočná mora. Ocitne sa v dome psychopatickej rodiny a bude sa musieť zosúladiť so svojim „dvojčaťom“, ak chce prežiť fínske peklo.

Hororová komédia Bloody Hell je od režiséra Alistera Griersona a scenáristu Roberta Benjamina. Zahrali si v nej Brian O’Toole, Meg Fraser, Ashlee Lollback, Travis Jeffery, Caroline Craig, Matthew Sunderland, Sophia Emberson-Bain, Joshua Brennan.

Bloody Hell je z produkcie Eclectik Vision, Heart Sleeve Productions a vyjde cez The Horror Collective na VOD 14. januára 2021.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *