Preskočiť na obsah

Ulovil som diabla. Pozrite si trailer na nový horor

Teror v pivnici.

Chýbajú vám Vianoce? Distribučná spoločnosť IFC Midnight si totiž na koniec apríla pripravila na prvý pohľad sviatočný horor s názvom I Trapped the Devil. I keď za normálnych okolností by sme sa škrabali po hlavách, koncept filmu a trailer pôsobia dostatočne zaujímavo na to, aby sme na hodinu a pol ten december predstierali.

Scenárista a režisér Josh Lobo sa vo svojom filme pozrel na tie najkrajšie sviatky roka. Vianoce sú časom mieru, lásky a rodinnej pohody. I rodinní príslušníci s celoročným konfliktom vedia na svoje problémy zabudnúť a nad medovníkmi si potriasť pravicami. Podobne sú na tom aj Matt a jeho manželka Karen. Matt svojho brata Stevea už dlhšiu dobu ignoroval a Vianoce mu prišli ako vhodné obdobie na nápravu.

Matt s Karen sa rozhodnú Stevea prekvapiť neohlásenou návštevou. V ich mysliach si prehrávali hrejivé scény objatia a príjemnej večere, no realita je málokedy taká romantická a dramaticky filmová. I keď by sa dalo povedať, že filmové scény ich naozaj čakajú, no namiesto tých z rodinnej komédie skôr tie z hororu.

Steve totiž vo svojej pivnici väzní cudzieho muža. Je presvedčený o tom, že sa mu podarilo dolapiť samotného diabla, no Matt a Karen majú skôr obavy zasadené v realite. Je Steve v poriadku? Ako oslobodiť zajatého muža? Nachádzajú sa aj oni v nebezpečenstve?

Nad jednou otázkou však vôbec neuvažujú. Čo ak je muž v pivnici skutočne diabol?

Horor I Trapped the Devil zrežíroval a napísal Josh Lobo. Zahrali si v ňom AJ Bowen, Jocelin Donahue, Scott Poythress, Susan Burke, Chris Sullivan, Rowan Russell a Josh Marrott.

I Trapped the Devil vyjde 26.04.2019 na VOD cez IFC Midnight.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát:

Značky: