Tvorca ‚American Horror Story‘ chce od teba vedieť, ktorý príbeh sa dočká televízneho spracovania

Ryan Murphy potrebuje pomoc.

AHS sa rozširuje.

Ryan Murphy, tvorca American Horror Story, len nedávno oznámil oficiálny názov nadchádzajúcej desiatej sezóny seriálu a už myslí na budúcnosť. Na svojom Twitteri a Instagrame ešte začiatkom apríla spustil fanúšikovské hlasovanie pod záštitou American Horror Story so sloganom „Univerzum AHS sa rozširuje“. Svojich followerov požiadal o zahlasovanie o téme príbehu, ktorú by chceli vidieť na svojich televíznych obrazovkách. Na výber mali z moru, sirén, prasacieho muža, vianočného hororu, mimozemšťanov a Bloody Mary.

Toto ľudové hlasovanie sa pomaly ale isto dostáva do finále a po týždni hashtagov Ryan Murphy uverejnil posledných štyroch finalistov. Sú nimi Mimozemšťania (Aliens), Legenda o Bloody Mary (Bloody Mary), Sirény (Sirens) a Mor (Plague). Hlasovanie bude trvať pravdepodobne jeden týždeň a svoju túžbu vyjadríte jednoducho. Ryan Murphy hlasovanie spustil na svojom Instagrame a Twitteri. Všetky možnosti majú pridelený hashtag (#) a vy ho len do komentára skopírujete. Každý fanúšik môže dať hlas v jednom kole len jednej téme príbehu.

Pre ktorý projekt sa víťazná téma stane skutočným námetom nie je známe, no je vysoko pravdepodobné, že pôjde o ohlásený spinoff projekt American Horror Stories, čomu nasvedčuje spomínaný slogan o rozšírení univerza AHS.

Twitter:

https://twitter.com/MrRPMurphy/status/1379841399554764819

Instagram:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *