Tretia séria Stranger Things sa ukazuje vo finálnom traileri

Leto nebolo ešte nikdy tak zvláštne.

Tretia séria populárneho seriálu Stranger Things sa neúprosne blíži na streamovaciu platformu Netflix. Už o necelé dva týždne nastane udalosť, na ktorú fanúšikovia čakali od októbra roku 2017. Ak patríte medzi tých, ktorí túto geniálnu žánrovú zmes ešte nevideli, do štvrtého júla máte čas túto chybu napraviť. Všetky doteraz vydané časti sú k dispozícii na Netflixe a to so slovenskými titulkami.

My ostatní sa presunieme do polovice roku 1985, teda takmer rok po porážke Mind Flayer-a. Partia detských hrdinov žije pomerne normálny život. Eleven a Mike to skúšajú v romantickejšom vzťahu, čím sa nechali inšpirovať aj Lucas a Max. Nie všetko je však v absolútnom poriadku. Mestu panuje slizký starosta Kline, ktorý dohliada nad vybudovaním nového nákupného centra.

Mestečku Hawkins hrozí však aj iné nebezpečenstvo. Nebezpečenstvo, ktoré je partii dospievajúcich deciek omnoho bližšie. Z kúpaliska za záhadných okolností zmizne plavčík a Lucasova sestra Erica si všimne možnú príčinu. Čím je Deň nezávislosti 4. júla bližšie, tým sa temná aktivita zvyšuje…

V seriáli od bratov Dufferovcov si zahrali Natalia Dyier, Winona Ryder, Finn Wolfhard, Millie Bobby Brown, Caleb Matarazzo, David Harbour, Sadie Sink, Charlie Heaton, Noah Schnapp, Maya Hawke, Dacre Montgomery, Joe Keery a ďalší.

Všetkých osem častí tretej série vyjde na streamovacej platforme Netflix už 04.07.2019.

Finálny trailer:

https://www.youtube.com/watch?v=XcnHOQ-cHa0

Zábery z traileru: