Preskočiť na obsah

Trailer na The Strangers: Prey at Night je tu!

Radujte sa, veselte sa! The Strangers: Prey at Night prichádza!

The Strangers (2008) od Bryana Bertina bol obrovským hororovým hitom a znovuzrodeným home invasion subžánru. Mladý pár užívajúci si idylku v odľahlom dovolenkovom dome zostal nepríjemne zaskočený terorizujúcim útokom troch zamaskovaných a neznámych útočníkov. Prvky teroru, napätia a surového paranoidného hororu spravili z The Strangers film, pri ktorom si divák dohrýzol nechty na nohách a vyjedol popcorn celému prednému radu v kine. Nikto normálny nesedí v prvom rade, zaslúžili si to. Niet sa preto čudovať tomu, že od roku 2008 až doteraz si fanúšikovia pravidelne pýtali pokračovanie.

Za ten čas si fanúšikovia užili niekoľko iskier nádeje, naposledy minulý rok, kedy sa šuškalo o tom, že pokračovanie vyjde druhého decembra. Bohužiaľ, nestalo sa tak. Naopak, na konci januára tohto roku prišla smutná správa o tom, že mediálna spoločnosť Relativity Media je opäť vo finančných problémoch a The Strangers 2 má stopku.

Produkčná spoločnosť Bloom si však zobrala pokračovanie pod svoje krídla už v marci. Režisérom sa stal Johannes Roberts (The Other Side Of The Door, Storage 24, F, 47 Meters Down). Roberts pracoval z originálneho scenára, ktorý napísal Bryan Bertino spolu s hororovým veteránom Benom Ketaiom (The Forest, 30 Days Of Night: Dark Days). Natáčanie sa začalo v lete a teraz sa fanúšik dočkal výsledku náročných prác. Máme tu totiž úplne nový teaser trailer.

V pokračovaní s názvom The Strangers: Prey at Night budeme sledovať rodinu na ceste za dobrodružstvom, ktorá sa v noci dostaví do parku s mobilnými domami, kde sa nachádzajú ostatní rodinní blízki. Keď sa však po príchode rozhliadnu, zistia, že zvyčajne živšia lokalita je akosi podozrivo tichá a hororovo bez šumu. Príjemný večer v netradičnom kruhu rodiny sa však zmení na teror, keď z ničoho nič vypadne prúd a z tmy vylezú maskovaní návštevníci.

Vo filme si zahrali Christina Hendricks, Martin Henderson, Bailee Madison, Lewis Pullman a iní. Pokračovania The Strangers: Prey at Night sa dočkáme v marci roku 2018 vďaka distribučnej spoločnosti Aviron Pictures, čo je presne na 10. výročie prvého filmu.

Teaser trailer:

Zábery z filmu:

Plagát: