The Purge 4 oficiálne oznámený

V roku 2018 budeme svedkami ďalšej očisty.

Filmová hororová séria The Purge (Očista) sa skladá z troch filmov a v poslednom z nich sme sa dočkali záveru, ktorý celú éru očistnej noci ukončil k spokojnosti väčšiny divákov. V konečnom dôsledku, senátorka Charlie Roan vyhrala voľby, nad pravidelným vražedným rituálom zatiahla závesy a až na pár násilných protestov nastal v U.S.A relatívny pokoj.

Nejakou scenáristickou kľučkou v The Purge pokračovať nemalo príliš význam a preto sa očakávalo, že ak bude ďalší film, pravdepodobne nebude pokračovaním udalostí z tretej časti. Naznačil to aj režisér a scenárista všetkých troch filmov James DeMonaco. Pred niekoľkými mesiacmi sa vyjadril, že štvrtá časť by bola akýmsi prequelom a teda vysvetlením toho, ako sa vôbec niečo ako Očistná noc stalo súčasťou politiky a reality.

A presne tak sa aj stane. DeMonaco bol síce skeptický voči jeho možnému návratu k sérii, avšak podľa oficiálneho vyhlásenia produkčnej spoločnosti Blumhouse sa DeMonaco vráti ako scenárista a je teda úplne jasné, že svoju víziu filmu o udalostiach pred prvým The Purge aj uskutoční.

K filmu sa opäť vrátia Jason Blum, Michael Bay, Brad Fuller, Andrew Form a Sébastien K. Lemercier.

Podtitul a ani presné zhrnutie deja nie sú známe. Vie sa však, že film vyjde 4. júla v roku 2018.

 


Publikovaný

v

,

od

Značky:

Komentáre

Jedna odpoveď na na “The Purge 4 oficiálne oznámený”

  1. […] nedávno sme písali o tom, že James DeMonaco (mozog za všetkými filmami o očiste) sa vrátil k filmovej sérii The […]