Preskočiť na obsah

The Bye Bye Man vám nikdy nezakýva na rozlúčku

The Bye Bye Man sa s vami nikdy nerozlúči.

Z rôznych supernaturálnych hororov môžete vedieť, že ak démonovi prídete na meno, poraziť ho je zrazu veľmi jednoduché. The Bye Bye Man, hrdina rovnomenného filmu, to má však úplne inak. Prídete na jeho meno a už nikdy vám nezakýva na rozlúčku.

Traja študenti na jeho meno prídu a rovnako poodhalia tajomstvá jeho moci a schopností úplnou náhodou po presťahovaní sa na starý školský internát. The Bye Bye Man je totiž podľa všetkého zodpovedný za série vrážd a ľudských tragédií naprieč históriou. Stačí mu, aby ste o ňom vedeli, mysleli naň a ocitnete sa v jeho moci.

Priatelia to tak nebudú mať vôbec ľahké, lebo na to, aby mali šancu, na The Bye Bye Mana musia jednoducho zabudnúť. No keď nemáte myslieť na ružového slona, hádajte, čo sa vám vyjaví v mysli.

Film zrežírovala Stacy Title, ktorú môžete poznať vďaka filmom Let the Devil Wear Black (1999) alebo The Last Supper (1995). Vo filme si zahrajú Michael Trucco, Douglas Smith, Cressida Bonas, Lucien Laviscount, Doug Jones, Carrie-Anne Moss, a Faye Dunaway.

The Bye Bye Man mal vyjsť už tento rok, avšak vydanie sa odložilo na magický piatok trinásteho, ktorý dopadne na január budúceho roku.

Nový finálny trailer:

Značky: