Preskočiť na obsah

Temná seriálová Sabrina predstavuje novú sériu v hudobnom traileri

Sabrina ide do pekla.

Seriál Chilling Adventures of Sabrina, založený na komiksovej predlohe s rovnomenným názvom z vydavateľského domova Archie Horror, sa teší obrovskej popularite na svojej materskej streamovacej platforme Netflix. I napriek tomu, že seriál je mierený na divákov, ktorí si ešte neprešli existenčnou krízou dvadsaťročnice, svojimi hororovými elementmi a kempovejším štýlom si dokázal získať cynické srdcia starších divákov. Sabrina sa v tom najlepšom význame jednoducho neberie až tak veľmi vážne.

Zatiaľčo prvá séria sa venovala Sabrine a jej vnútornom boji s temnou stránkou čarodejníckeho osudu, séria dva (Part 2) hodila Sabrinu do sveta hororu a mágie bez súcitu a strmhlav. Ak ste sa k Sabrine alebo posledne dostupnej „časti 2“ ešte nedostali, zostaneme vágni a povieme len toľko, že oba svety Sabriny postihli pomerne hrozné a zároveň významné udalosti.

Part 3 bude po šialenom chaose v predošlých častiach naberať na otáčkach a Netflix to aj veľmi svojrázne propaguje. Prvý oficiálny trailer je totiž takmer 3 minútový hudobný videoklip k skladbe „Straight to Hell“.

V seriáli si zahrali Kiernan Shipka, Abigail F. Cowen, Miranda Otto, Michelle Gomez, Tati Gabrielle, Richard Coyle, Lucy Davis, Ross Lynch a mnohí ďalší.

Chilling Adventures of Sabrina: Part 3 vyjde na Netflixe už 24.01.2020. Prvé dve série sú dostupné na platforme Netflix aj s českými titulkami.

Seriál nájdete na webe Netflixu: https://www.netflix.com/sk-cs/title/80223989

Trailer:

Ak sa vám samotná skladba páči, nájdete ju na Spotify:

Zábery z traileru: