Preskočiť na obsah

Tehotnú ženu premôže paranoja v psychologickom horore ‚Kindred‘

Čo je výmysel a čo je pravda?

Od IFC Midnight vyjde v novembri napínavý psychologický horor Kindred s Fionou Shaw, držiteľkou ceny BAFTA za vedľajšiu úlohu v oceňovanom seriáli Killing Eve.

Dej filmu je o mladej čoskoro mamičke Charlotte, ktorá sa pred narodením svojho dieťaťa túži presťahovať spolu so svojim priateľom Benom do Austrálie. Chcú začať nový život a veria, že odísť do inej krajiny je to najlepšie riešenie.

Svoje rozhodnutie prídu oznámiť Benovej matke Margaret, ktorá býva so svojim nevlastným synom v honosne vyzerajúcom sídle. Matka je proti tomu, aby jej syn a vnuk/vnučka žili tak strašne ďaleko od nej. Nahnevaná a smutná však nemá na výber. Nejde predsa o jej život.

Táto dynamika vzťahov a rozhodnutí sa výrazne zmení po tom, čo sa Ben v priestoroch sídla stane obeťou záhadnej nehody, na ktorej následky bohužiaľ umrie.

Margaret Charlotte ponúkne svoj domov na zotavenie sa z traumy. Charlotte však začne mať pocit, že obaja Margaret a Thomas sú čoraz viac posadnutí jej telom a hlavne jej ešte nenarodeným dieťaťom. Jej zdravotný a psychický stav sa začnú zhoršovať až tak, že začne trpieť halucináciami.

Je Charlotte zbytočne paranoidná alebo má Margaret niečo za lubom?

Kindred zrežíroval a napísal Joe Marcantonio. Na scenári sa podieľal aj Jason McColgan. Vo filme si zahrali Fiona Shaw, Tamara Lawrance, Edward Holcroft, Jack Lowden, Toyah Frantzen, Natalia Kostrzewa.

Kindred je z produkcie Reiver Pictures a vyjde vďaka IFC Midnight 6. novembra na VOD.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *