Taliansky horor s dávkou fantázie dostal prvý trailer

Fantázia na taliansky spôsob.

Ak ste fanúšikmi fantazijného hororu, určite vás poteší novo vydaný teaser trailer na taliansky film The Last Heroes: Gli Ultimi Eroi z produkcie L/D Production Company a od režiséra Roberta D’Antonu.

Príbeh filmu je o zvláštnych udalostiach v mestečku Noara, v ktorom skupina priateľov v minulosti natrafila na niečo, čo sa stalo ich večným spoločným tajomstvom. Bohužiaľ pre nich, Noara ich do svojich pazúrov chytí opäť. Tentokrát aj so skeptickým policajtom, ktorý verí, že kruto zabité zvieratá v okolí majú čo to spoločné s okultnými praktikami.

Policajt pritom nie je vôbec ďaleko od pravdy. Spoločne totiž objavia starovekú kliatbu Kaisha, ktorá na svet živých pozve démonické entity minulosti. Je tak na skupine atypických priateľov, aby dokázali zachrániť samých seba a realitu, ktorú rozhodne nechcú vymeniť za prekliatu temnotu.

The Last Heroes: Gli Ultimi Eroi zrežíroval Roberto D’Antona. So scenárom mu pomohla Annamaria Lorusso. Vo filme si zahrali Roberto D’Antona, Annamaria Lorusso, Francesco Emulo, Nicole Blatto, Erica Verzotti, Alex D’Antona, Fabrizio Narciso a Andrea Milan e Mirko Giacchetti.

Film je z produkcie L/D Production Company a vyjde ešte tento rok. Dátum vydania nie je známy.

Teaser Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát:


Publikovaný

v

od

Značky: