Preskočiť na obsah

Taiwanský zombie horor ‚The Sadness‘ sľubuje bezhlavý masaker

Hladní po deviácii.

Rečí o vírusoch už má väčšina z nás po krk, no v prípade dejovej línie taiwanského hororu The Sadness môžeme byť všetci – v rámci možností – radi, že nás nepostihlo a vysoko pravdepodobne ani nepostihne podobné peklo. To by človek nebol v bezpečí ani za zamknutými dverami.

Po roku pandémie s miernymi symptómami sa mestom Tchaj-pej začne šíriť bizarne mysteriózna mutácia vírusu, ktorého vplyv na ľudský organizmus má katastrofálne následky na samotnú spoločnosť a globálnu civilizáciu. Vírus u nakazených totiž spôsobuje nekontrolovateľnú túžbu vykonať ten najbrutálnejší a najnásilnejší zločin. Mestom sa potulujú nakazení, ktorých jediným cieľom je doslova vykúpať sa v krvi. Zdravý pár sa počas prebiehajúcej zombie apokalypsy rozhodne nájsť jeden druhého a skúsiť vražedné peklo opustiť, no v bráne im stoja tisícky nakazených len s jedinou myšlienkou v hlave – zabíjať.

Film zrežíroval a napísal Rob Jabbaz. Zahrali si v ňom Regina Lei, Berant Zhu, Tzu-Chiang Wang.

The Sadness je z produkcie Machi Xcelsior Studios a Raven Banner Entertainment momentálne hľadá na medzinárodnom trhu kupca distribučných práv.

Teaser trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *