Švédsky triler ‚Červená tečka‘ dostal prvý teaser trailer

Thriller Červená tečka (Red Dot) príde na Netflix vo februári.

Červený teror v tme.

Netflix si ešte v máji tohto roku ulovil svoj prvý švédsky film Červená tečka (Red Dot) a teraz sme sa konečne dočkali prvého oficiálneho teaseru, ktorý si svoju úlohu navnadiť potenciálneho diváka plní dokonale. A čo je lepšie, Červená bodka príde na streamovaciu platformu v prvej polovici februára, čo je vzhľadom na dej viac než ideálny dátum.

Švédsky triler Červená tečka (Red Dot) je o mladej manželskej dvojici Nadje a Davidovi, ktorých vzťah sa nachádza v polorozpadnutom stave. Nadja je však tehotná a obaja sa rozhodnú svoje manželstvo zachrániť. Uloviť a pozliepať stratené kusy lásky sa odhodlali v chladných horách na severe Švédska, niekde, kde by mali čas len sami na seba, ďaleko od stresu a problémov bežného moderného života. Ich snaha o záchranu vzťahu sa však premení na záchranu vlastných životov po tom, čo sa zababušení v stane prebudia z uzimenej romantiky do nočnej mory. Na ich telách sa totiž objaví červená bodka. Vizuálny signál, ktorý každý pozná z akčných filmov. Nadja a David sa dajú na útek do studenej divočiny, kde sa ich boj o život len začne.

Film zrežíroval Alain Darborg. Scenár dal dohromady s Perom Dicksonom a vo filme si zahrali Nanna Blondell, Anastasios Soulis, Johannes Kuhnke, Kalled Mustonen, Tomas Bergström.

Triler Červená tečka (Red Dot) vyjde na Netflixe 11. februára 2021.

Teaser:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *