Preskočiť na obsah

Surreálne a šokujúce šialenstvo pochádza z mysle mexického nováčika

Režisérsky celovečerný debut Mexičana Emiliana Rochu Mintera má za úlohu šokovať divákov.

Sú filmy, ktoré majú divákov vystrašiť, držať v napätí, pobaviť, vyvolať v nich dilemu alebo morálny rozkol. We Are The Flesh má prakticky dva ciele- šokovať a vizuálne zaujať natoľko, aby diváci od obrazoviek neodišli. Podľa všetkého sa to režisérovi a scenáristovi Emilianovi Rocha Minterovi pri svojej celovečernej prvotine podarilo.

Nielenže film pochválili oscaroví režiséri Alfonso Cuaron (Harry Potter and the Prisoner of Azkaban) a Alejandro Gonzalez Iñarritu (The Revenant), ale odniesol si aj cenu za najlepší film na Fantasia festivale a ocenenie FIPRESCI na medzinárodnom filmovom festivale v Rotterdame.

We Are The Flesh rozpráva príbeh brata a sestry, ktorí putujú po zapadnutom post-apokalyptickom svete hľadajúc možnosti ich prežitia. Natrafia na zvláštneho chlapa, ktorý ich príjme pod svoje ochranné krídla, avšak pod jednou podmienkou- urobia všetko, čo im prikáže.

Mimo iného ich prinúti budovať priestranné miestnosti v ktorých môže uspokojovať svoje najzvrátenejšie chúťky a túžby za ktoré by sa nehanbil nejeden psychopatický sériový vrah.

Príbeh zvrátenosti, ktorý má otestovať morálny kód každého diváka je zabalený do surreálneho sveta tých najbizarnejších šialeností a erotických fantázií. Pritom si drží vizuálnu eleganciu, ktorou E. R. Minter dokáže hypnoticky udržať zraky aj tých najhanblivejších jedincov.

Zahrali si v ňom Noé Hernández, María Evoli a Diego Gamaliel.

Film, ktorý si zaslúžil označenie „erotické inferno všetkých zmyslov“ sa v súčastnosti chystá na „turné“ v U.S.A. Vyjsť na VOD alebo DVD by mal neskôr v roku 2017.

Trailer:

Značky: