Supernaturálne javy ovládnu dedinský život v horore ‚Čo sme videli, čo sme počuli‘

Dom na vidieku skrýva desivú minulosť.

Hudson Valley má strašidelnú minulosť.

Supernaturálny horor Čo sme videli, čo sme počuli (Things Heard & Seen) s Amandou Seyfried je adaptáciou známeho románu All Things Cease to Appear (2016) od Elizabeth Brundage. Streamovacia platforma Netflix vám ho naservíruje na konci tohto mesiaca 29. apríla a vydaný oficiálny trailer pôsobí viac než lákavo.

Príbeh sa odohráva v 80. rokoch minulého storočia. Catherine Clare sa po niekoľkých rozhovoroch nechá prehovoriť svojim manželom Georgeom a vymení svoj pohodlnejší, metropolitný život v Manhattane v New Yorku za život v Hudson Valley. George si v dedine našiel prácu profesora histórie a menej hektické prostredie by mohlo pomôcť aj dcére Franny. V dome na farme potrebujúc niekoľko prerábok sa i napriek všetkým snahám Catherine cíti sama. To však nie je ten najväčší problém. V priestoroch nového domova si začne všímať bizarné a desivé javy. S domom niečo nie je v poriadku a vyzerá to tak, že temné tajomstvo minulosti je spojené s jej na pohľad dokonalým manželstvom.

Knihu adaptovali Shari Springer Berman a Robert Pulcini. Vo filme si zahrali Amanda Seyfried, Natalia Dyer, James Norton, Rhea Seehorn, Karen Allen, Kelcy Griffin, Ana Sophia Heger a ďalší.

Čo sme videli, čo sme počuli (Things Heard & Seen) vyjde na Netflixe 29. apríla 2021 pod spomenutým originálnym názvom alebo pod českým prekladom Co jsme viděli, co jsme slyšeli.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *