Preskočiť na obsah

Strašidelné bábkovité kreatúry túžia po bolesti a strachu vo filme ‚Separation‘

Keď imaginácia ožije.

Čaká nás hororové prekvapenie tohto roku už v apríli? Supernaturálny horor s psychologickými podtónmi Separation nielenže v traileri ukazuje svoj potenciál zastrašiť divákov, ale okrem toho má za sebou zaujímavú skupinu ľudí. Na režisérskej stoličke sedel William Brent Bell, známy pre filmy Diabol v tele (The Devil Inside), Krvavá legenda (Wer), Chlapec (The Boy) a pripravovaný prequel k Sirote s doterajším pracovným názvom Orphan: First Kill. Scenár zošili Nick Amadeus a Josh Braun, kde hlavne druhý menovaný pracoval ako producent pri hororoch The House of The Devil, Creep a Creep 2.

Príbeh filmu je o osemročnej Jenny, osamotenom dievčatku s veľkou predstavivosťou. Keďže vzťah jej mamy právničky Maggie a umelca otca Jeffa nie je v najlepšom stave, svoj svet si vypĺňa postavičkami prezívaných Grisly Kin, ktoré pochádzajú z ilustrovanej tvorby jej otca. Bohužiaľ, mamina Maggie tragicky umrie a už tak prázdnejší život sa stane ešte bezfarebnejším. Jeff si uvedomí zodpovednosť voči dcérke a snaží sa urobiť všetko pre to, aby ich spoločný život konečne pripomínal vzťah otca a dcéry. Do toho im však skočí otec Maggie, ktorý sa právnymi krokmi pokúsi získať opateru o Jenny. Akoby toho nebolo málo, do stresovej situácie vtiahne novú opatrovateľku Samanthu. Vyhliadky na nový lepší život sa rýchlo skrútia do temnoty a Jennyna predstavivosť vdýchne život do strašidelných príšer Grisly Kin. Čo majú za lubom nevedno, no nikto v dome nie je v bezpečí.

Vo filme Williama Brent Bella si zahrali Madeline Brewer, Violet McGraw, Mamie Gummer, Brian Cox, Rupert Friend, Chelsea Debo, Lorrie Odom a mnohí iní.

Separation je z produkcie Rainmaker Films, YP Productions, Machine Room Production a vyjde 30. apríla 2021 v kinách v Kanade a USA vďaka Briarcliff Entertainment a Open Road Films.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *