Straší v horskom meste vlkolak? Pýta sa trailer na film ‚The Wolf of Snow Hollow‘

Kto desí malé horské mesto? Človek alebo vlkolak?

Kto je zdrojom strachu v zasneženom mestečku?

Ak vám nedávna správa o remastere ikonického hororu Psí vojaci (Dog Soldiers) spravila chuť na vlkolakov, možno vás poteší na október pripravený film The Wolf of Snow Hollow. Film je z mysle Jima Cummingsa, ktorého celovečerný debut Thunder Road získal štrnásť ocenení. Okrem toho sa mu podarilo na svoj najnovší hororový projekt The Beta Test vyzbierať takmer tristo tisíc eur.

The Wolf of Snow Hollow je o malebnom horskom meste, na ktoré dopadnú záhadné vraždy. Okrem brutality majú spoločné to, že sa odohrávajú počas splnu a na miestach činu sa nachádzajú odtlačky vlčích láb. I keď niektorí policajti sú viac než ochotní hodiť sériu zabití na divoké zviera, Marshall je asi jediný presvedčený o tom, že ide o hrozivé činy človeka.

Čoraz bizarnejšie dôkazy a svedectvá začnú hrať s obyvateľstvom mesta i s policajnými zložkami zvláštnu mentálnu hru. V hlavách sa im zrodí myšlienka, že možno nejde o vlka alebo človeka, no o spojenie oboch – vlkolaka. Marshall však o tom nechce ani len počuť a jeho misou sa stane všetkým dokázať to, že mal od začiatku pravdu.

Vo filme si zahrali Jim Cummings, Riki Lindhome, Chloe East, Robert Forster, Jimmy Tatro, Jessica Park, Laura Coover a mnohí iní talentovaní herci.

The Wolf of the Snow Hollow je z produkcie Vanishing Angle, New Form a vyjde vďaka Orion Pictures na VOD už 9. októbra tohto roku.

Trailer:

Plagát:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *