Stranger Things 4 vás v novom teaseri pozýva do dúhovej miestnosti

Kde je Eleven...?

Eleven, počuješ ma?

Stranger Things 4 sa pomaly ale isto plazí naprieč temnými dimenziami do tej našej obývačkovej. Tak ako mnohé iné produkcie, aj túto postihla pandémia a natáčanie bolo prerušené až do minuloročného októbra. Aj keď označiť meškania a spomalenia produkcie za „pozitívne“ je možno trochu prehnané, bratia Dufferovci pauzu naozaj privítali s úsmevom na tvári. Všetky doterajšie tri sezóny boli totiž písané „za chodu“. Nútená prestávka im pre zmenu podarovala dostatok času na dokončenie scenárov všetkých epizód, takže sa mohli v pokoji sústrediť na to najdôležitejšie – natočiť čo najlepšie pokračovanie jedného z najpopulárnejších seriálov našej doby.

To nie sú len marketingové reči. Stranger Things patrí medzi raritné seriály, ktoré si dokázali udržať sledovanosť aj po úvodnom premiérovom boome. Posledná tretia sezóna bola napríklad vzhliadnutá takmer 65 mil. Netflix účtami počas prvých štyroch týždňov. Desiatky miliónov ľudí čaká na „štvorku“, ktorá má zodpovedať viaceré otázky z finále tretej série spred dvoch rokov, hlavne čo sa týka „mŕtveho“ Hoppera.

Príbeh Stranger Things 4 je prísne utajovaný a jediné čo vieme je to, že nás budúce epizódy prenesú mimo milovaný Hawkins. Najnovší teaser trailer s názvom „Eleven, počuješ ma?“ síce na prvý pohľad neprezrádza možné dejové línie pripravovanej štvrtej série, no aspoň poskytuje náhľad do minulosti Eleven. Kto vie, možno niektorí z vás v traileri nájdete pár schovaných indícií…

Stranger Things 4 pravdepodobne vyjde v roku 2022, možno nás však čaká prekvapenie v podobe tohtoročnej premiéry.

Teaser:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *