Strach našiel svoj nový domov v horore The Cabin

Chata smrti.

Horor The Cabin (pôvodne A Night in the Cabin) je zo švédsko-americkej koprodukcie pod dohľadom režiséra Johana Bodella, ktorý na svojom celovečernom debute pracoval so dlhoročným kamarátom a zároveň scenáristom Erikom Kammerlandom. J. Bodell sľubuje netypický horor s dávkou drámy. Film sa začal natáčať v auguste 2017 v Henninge vo Švédsku a produkcia trvala jeden celý mesiac. Film vyjde na VOD a DVD už 4.12.2018 cez High Octane Pictures.

Dej filmu sleduje Rose a Harryho, pár, ktorý sa vydal stráviť niekoľko letných romantických dní a nocí v chate patriacej Harryho rodine. Malo ísť o pobyt v objatí nostalgie so želaním zapálenia slabnúceho plameňa lásky. Rose a Harry však kúsok od chaty stretli ďalšieho milovníka pokoja a chát. Pod príjemným vzhľadom sa však skrýva klamár a psychopat, ktorý sa rozhodne so zamilovaným párom pohrať.

Vo filme si zahrali Caitlin Crommett, Christopher Lee Page, Erik Kammerland a Thomas Hedengran. The Cabin je z produkcie Coast Art Productions / Kw Studios a vyjde 4.12.2018 na VOD a DVD vďaka distribučnej spoločnosti High Octane Pictures.

Trailer č.2:

Trailer č.1:

Zábery z filmu:

Plagát:

One comment

Comments are closed.